دسامبر 5, 2023
  دسامبر 5, 2023

شرکت طراحی سایت حرفه ای برای گوگل و شبکه های اجتماعی

600 بازدید

طراحی وب سایتی زیبا برای یک شرکت طراحی سایت حرفه ای صرفا تمام کننده و کافی نمی باشد، در واقع جهت رشد برند خود به کسب ورودی نیاز دارید . این روزها بیشتر ورودی های سایت و خرید از سایت فروشگاهی از طریق جستجوی کاربران صورت می گیرد که این جستجو بر حسب کلمات کلیدی و فعالیت و تعامل شرکت شما در شبکه های اجتماعی می باشد.طراحی سایت فروشگاه اینترنتی یکی از راه های معرفی برند و خدمات یا محصولات افراد در کسب و کار ها می باشد که امروزه محبوبیت بالایی به دست آورده است.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

می توانید در طراحی سایت حرفه ای مربوط به کسب و کار خود، بازار هدف را مخاطب قرار دهید و با افزایش درآمدی چشمگیر مواجه شوید. شرکت طراحی سایت سی ام اس ایران با طراحی سایت مد نظر تان به صورت حرفه ای به درخشیدن هرچه بیشتر شما در این بازار پر رقابت کمک شایانی خواهد نمود.کسب ترافیک نیازی مهم برای یک سایت بوده و در غیر این صورت، همه تلاش و هزینه شما برای طراحی یک سایت بیهوده خواهد بود. در واقع با به اصل بهینه شده در هنگام تحویل سایت تجوه نمایید که این عبارت به این معنا می باشد :

 • بهتر بودن سرعت سایت در مقابل با رقبای شما.
 • استفاده از تگ ها و متا تگ های صحیح در ساختار کدنویسی
 • محیط نگارش جهت انتشار محتوای شما راحت و در عین حال با قابلیت باشد.
 • اعمال کد های مخصوص شبکه های اجتماعی در کدنویسی
 • و …

پشتیبانی شرکت طراحی سایت حرفه ای :

بعد از تمام شده طراحی سایت احتمال رخ دادن مشکلات وجود دارد که در این صورت سایت به پشتیبانی نیاز پیدا می کند. در صورتی که یک فرد سایت را طراحی می کند به دلیل عدم رسمی بودن قرارداد یا ثابت نبودن شرایط کاری فرد، پشتیبانی سایت عمدتاً با مشکل رو به رو خواهد شد. حتماً این موضوع را از خیلی ها شنیدید یا شاید برای خودتان رخ داده باشد که فرد طراح سایت مهاجرت به کشور دیگر داشته یا دیگر کار طراحی سایت انجام نمی دهد یا به هر دلیل دیگری قابل دسترس و پاسخگو نیست . نداشتن خدمات پشتیبانی مناسب منجر به آن شده تا رفته رفته سایت طراحی شده از کارکرد خارج گردد و استفاده لازم را نداشته باشد.پشتیبانی طراحی سایت یک عامل مهم برای قدرتمند بودن شرکت طراحی سایت  به شمار می رودتوصیه می شود این مورد بسیار خطرناک را جدی بگیرید .

مزایای خرید سایت فروشگاهی

طراحی و خرید سایت فروشگاه اینترنتی  همچون احداث شعبه جدیدی از فروشگاه شما خواهد بود. وب سایت فروشگاهی شما، محدودیت های مکانی و زمانی را برای مشتریانی که قصد خرید از محصولات شما را دارند از بین می برد. در واقع می توانید با راه اندازی وب سایت فروشگاهی فعالیت خود را به صورت 24 ساعته ادامه دهید.طراحی حرفه ای یک سایت فروشگاهی در خلق یک تجربه فراموش نشدنی برای کاربران بسیار موثر می باشد.در این وضعیت معمولا کاربران تجربه خرید خود را با دیگران به اشتراک می گذارند. تبلیغات غیر مستقیم به وسیله مشتریان، باعث خوشنامی برند و خلق چهره شایسته ای از محصولات و برند شما می شود که نهایتا مشتریانی وفادار، برای برندها به ارمغان خواهد داشت.

هزینه طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

در طراحی سایت هایی که به وسیله شخص صورت می گیرد ، هزینه ها پایین تر خواهد بود . چرا که :

 • تمام مراحل توسط یک فرد صورت می گیرد.
 • نیاز نیست که محیط خاصی برای انجام کار داشته باشد و می تواند در منزل هم این کار را انجام دهد.
 • خدمات پشتیبانی و بروز رسانی صورت نمی گیرد.

اما هزینه در در طراحی سایت هایی که توسط شرکت طراحی سایت صورتمی گیرد به نسبت فرد بالاتر است. زیرا :

 • همه ی مراحل توسط متخصص مربوط به خود صورت می گیرد و یک کار تیمی محسوب می شود.
 • داشتن دفتر و محل کاری مناسب که افراد مشغول به کار باشند و بتوان در محل شرکت با کارفرمایان دیدار کرد، هزینه بیشتری همراه خواهد داشت.
 • به دلیل عقد قرارداد رسمی، خدمات پشتیبانی به صورت کامل صورت می گیرد.

خرید سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی موفق

با توجه به فراهم ساختن بستر بهره برداری از پرداخت اینترنتی و از جهتی دیگر مشکلاتی همچون ترافیک، ازدحام جمعیت و نداشتن وقت کافی برای خرید حضوری، این روزها تمایل افراد در خرید کالا به گونه ایست که روش اینترنتی در آن بسیار افزایش یافته است. افرادی که دوست دارد بدون نیاز به خروج از منزل یا محل کار، سریعا وارد سایت یک فروشگاه اینترنتی می شوند و محصول خود را خریداری می کنند. لذا توجه به مسئله ساخت  سایت فروشگاهی جهت کسب و کارهای سنتی، با افزایش همراه بوده است.
قبل از طراحی سایت فروشگاه اینترنتی می بایست خودتان را جای مشتریان خود قرار دهید و انتظارات احتمالی آن ها را حدس بزنید.در واقع سعی کنید که همه ی انتظارات را برآورده کنید. سرعت بالا لود شدن سایت، توضیخات کافی و مناسب برای محصولات، سادگی استفاده از سایت، مشاوره و گفت و گو آنلاین با فروشندگان سایت، پیشنهاد های تخفیفی و … را می توان مهمترین ویژگی های یک سایت فروشگاهی موفق به شمار آورد.

شرکت طراحی سایت حرفه ای

برای طراحی سایت به کجا مراجعه کنیم؟

تا اینجا همواره در تلاش بودیم اطلاعات کاملی را در مورد طراحی سایت حرفه ای و سفارش سایت فروشگاه اینترنتی با شما در میان بگذاریم. اگر می خواهید برای سفارش سایت اختصاصی اقدام کنید باید به موارد متعددی توجه داشته باشید این موارد شامل گرافیک سایت، سرعت سایت و منو طراحی شده در سایت می شوند.

شرکت طراحی سایت سی ام اس ایران (cms-iran.com) ارائه دهنده خدمات طراحی وب سایت به صورت کد نویسی و کاملا اختصاصی مناسب برای کسب و کارهایی که به دنبال ایجاد یا گسترش فعالیت خود در فضای اینترنت هستند. این شرکت به درخشش کسب و کار شما کمک می کند و باعث رشد شما در دنیای اینترنت می شود.

آیا این مطلب را می پسندید؟

نظرات

0 نظر در مورد شرکت طراحی سایت حرفه ای برای گوگل و شبکه های اجتماعی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.