دسامبر 5, 2023
  دسامبر 5, 2023

دورکاری با نرم افزار حضور و غیاب افق فراویژن

783 بازدید

دورکاری با نرم افزار حضور و غیاب؟ چطور می‌توان با خیال راحت کارمندان را به دورکاری فرستاد و از بابت انجام به موقع و صحیح وظایف کاری آن‌ها آسوده خاطر بود؟ نرم افزار حضور و غیاب آنلاین افق فراویژن به شما کمک می‌کند تا با آسودگی خیال دورکاری را به یک دوره طلایی در سازمان خود تبدیل کنید. سامانه حضور و غیاب دورکاری افق فراویژن می‌تواند به ساعت ورود و خروج کارمندان شما در محل کار و حضور در موقعیت کاری نظم و انضباط ببخشد. علاوه بر این نرم افزار حضور و غیاب آنلاین افق فراویژن قادر است مدتی که هر یک از پرسنل مشغول انجام وظایف شغلی خود بوده‌اند را تخمین زده و در حافظه خود ثبت نماید. بنابراین می‌توان گفت که استفاده از برنامه کنترل ورود و خروج آنلاین کارمندان شرکت افق فراویژن برای هر سازمان موفقی، ضروری و لازم است. نرم افزار حضور و غیاب دورکاری افق فراویژن دارای ویژگی‌های قابل توجه زیادی است که مدیران سازمانی را به خرید  و استفاده از این سامانه ترغیب می‌کند. برخی از مهم‌ترین مشخصات سامانه ثبت آنلاین حضور و غیاب افق فراویژن عبارت‌اند از:

 • امکان ثبت درخواست و مجوز مرخصی
 • سرعت و دقت بالا در ثبت ساعت ورود و خروج پرسنل
 • دارای قابلیت تعیین میزان ساعت کاری هر یک از کارمندان
 • ساماندهی به نظم حضور و غیاب و پرداخت حقوق و دستمزد
 • امکان تعیین میزان اضافه کاری کارکنان و…

همه این ویژگی‌ها باعث شده است که اغلب سازمان‌ها برای بهبود مدیریت حضور و غیاب منابع انسانی خود نسبت به خرید و دانلود نرم افزار حضور و غیاب آنلاین افق فراویژن اقدام کنند.

https://ofv-co.com/web-attendance-software/

شرکت افق فراویژن تولید کننده نرم افزار حضور و غیاب

برنامه حضور و غیاب دورکاری چیست؟

در یک تعریف ساده می‌توان گفت که نرم افزار حضور و غیاب دورکاری، یک برنامه آنلاین و تحت وب است که به وسیله آن می‌توان ساعت ورود و خروج و حضور و غیاب پرسنل را ثبت کرد. این سامانه به دلیل استفاده از بستر وب برای اجرا، در هر جا و مکانی قابل استفاده است. در واقع برای اجرای نرم افزار حضور و غیاب آنلاین(Online attendance software) فقط کافیست که به شبکه جهانی اینترنت متصل شوید. اگر مدیر یک سازمان هستید؛ چه دولتی و چه خصوصی فرقی نمی‌کند. چرا که سامانه هوشمند حضور و غیاب دورکاری همیشه و هرجا برای شما مفید و کاربردی است. این نرم افزار قادر است با تشخیص هویت کارکنان سازمان، زمان ورود و خروج آن‌ها را کنترل و ثبت کند. برخی از انواع نرم افزار دورکاری بدون نیاز به سیستم ثبت ساعت حضور و غیاب هم قابل استفاده هستند؛ در حالی که برخی دیگر برای داشتن کارایی به دستگاه حضور و غیاب نیاز دارند. هر کدام از این انواع در یک ویژگی مشترک هستند و آن هم نظم بخشی به محیط کار شما است. اما آنچه مهم است این است که برای خرید دستگاه حضور و غیاب دورکاری چه شرکتی مطمئن است؟

این نوع از نرم افزارها دارای ویژگی‌ها و گاها‍ً مزیت‌هایی متفاوت با نرم افزارهای حضور و غیاب تحت سیستم عامل هستند که کارفرمایان با توجه به نیاز یکی از این دو نوع را برمی‌گزینند.

برخی از این قابلیت‌ها مثل جلوگیری از اشغال فضای سیستم، دارا بودن سیستم ماژولار، سهولت در دسترسی به انواع مرورگرهای اینترنت و بهره‌مندی تعداد زیادی از کاربران به طور همزمان است. البته نسخه‌های تحت وب این نرم افزارها شباهت بسیاری به نسخه‌های سیستم عاملی دارند و اغلب نرم افزارهایی با همان ظاهر می‌باشند که به وسیله‌ی یک مرورگر مورد استفاده قرار می‌گیرند.

یکی از ویژگی‌‌های کاربردی که با استفاده از این نرم افزارها میسر می‌شود انجام گزارش گیری است. گزارش حضور و غیاب‌ها، انواع مرخصی‌ها ازجمله بیماری، تشویقی، استعلاجی و…،

دورکاری با نرم افزار حضور و غیاب افق فراویژن

نرم افزار حضور وغیاب افق فراویژن

شرکت افق فراویژن را می‌شناسید؟ چرا از نرم افزار حضور و غیاب آنلاین افق فراویژن برای نظم بخشیدن و ساماندهی پرسنل خود استفاده نمی‌کنید؟ نرم افزار حضور و غیاب دورکاری افق فراویژن یکی از پرطرفدارترین محصولات مربوط به اتوماسیون اداری این شرکت است. شرکت افق فراویژن در زمینه اتوماسیون اداری و کنترل حضور و غیاب و تردد پرسنل و وسایل نقلیه در کسب و کارهای مختلف، ید طولایی داشته و بسیار با تجربه است. به همین دلیل اگر می‌خواهید بهترین سامانه آنلاین حضور و غیاب را برای سازمان خود انتخاب کنید؛ بی شک افق فراویژن انتخاب خوبی است. بسیاری از مدیران برای اطمینان از حفظ اطلاعات سازمانی و برقرای نظم در حضور و غیاب و پرداختی‌های کارکنان خود از برنامه حضور غیاب  onlineافق فراویژن استفاده می‌کنند. اما دلیل استفاده از این برنامه تحت وب تنها به این موارد محدود نمیشود. در اوضاع فعلی که بیماری کرونا روز به روز شایع‌تر می‌شود؛ اغلب سازمان‌ها خواسته یا ناخواسته به صورت کامل یا مقطعی مجبور به دورکاری می‌شوند. در این موقعیت تنها نرم افزار حضور و غیاب تحت وب و آنلاین افق فراویژن می‌تواند نظم را در سازمان حفظ کند. بنابراین چرا دورکاری را با نرم افزارحضور و غیاب افق فراویژن تجربه نمی‌کنید؟ قبل از اینکه تصمیم بگیرید لازم است از ویژگی‌ها و مشخصات سامانه حضور غیاب آنلاین افق فراویژن مطلع شوید.

از سیستم‌های کنترل تردد افق فراویژن دیدن کنید

https://ofv-co.com/%d8%b3%db%8c%d8%b3%d8%aa%d9%85-%da%a9%d9%86%d8%aa%d8%b1%d9%84-%d8%aa%d8%b1%d8%af%d8%af/

ویژگی‌های نرم افزار حضور و غیاب آنلاین افق فراویژن

چه چیزی باعث می‌شود که نرم افزار حضور و غیاب دورکاری افق فراویژن برای شما کاربردی و مفید باشد؟ یک سامانه کنترل ساعت ورود و خروج پرسنل که به صورت  onlineکار می‌کند؛ باید دارای ویژگی‌های خاصی باشد. مثلا اگر نرم افزار دچار باگ باشد؛ ممکن است به یکباره اطلاعات حضور و غیاب کارکنان شما از دست برود. نرم افزار حضور و غیاب آنلاین افق فراویژن با تکیه بر تجربه زیاد متخصصین این شرکت، سازمان شما را از هر احتمال ناخوشایندی مانند از بین رفتن ساعت ورود و خروج کارکنان مصون می‌کند. برنامه حضور و غیاب دورکاری افق فراویژن دارای مشخصات زیر است:

 • حافظه بالا جهت ثبت و ذخیره مشخصات سازمانی افراد و همچنین ثبت ساعت ورود و خروج آنها
 • دارای دقت کافی در شناسایی هویت اشخاص و ذخیره ساعت حضور و غیاب پرسنل
 • سرعت قابل قبول در ثبت ساعت تردد کارکنان سامانه حضور غیاب دورکاری افق فراویژن
 • امکان دسترسی به اطلاعات حضور و غیاب کارمندان در هر ساعت از شبانه روز و هر مکانی
 • قابلیت ثبت درخواست مرخصی توسط کارمندان و موافقت آنلاین مدیریت با مرخصی پرسنل
 • امکان اخذ گزارش ماهانه حضور و غیاب توسط نرم افزار حضوروغیاب آنلاین افق فراویژن
 • سهولت در دسترسی و اجرای برنامه حضور و غیاب تحت وب افق فراویژن
 • ساماندهی به وضعیت حقوق‌های پرداختی به کارمندان با استفاده از نرم افزار حضور و غیاب دورکاری افق فراویژن
 • امکان برآورد ساعت فعالیت در زمان کاری برای پرسنل در دوره دورکاری سازمان توسط برنامه حضور و غیاب افق فراویژن
 • دارای قابلیت بکاپ گیری از اطلاعات حضوروغیاب سازمان
 • خدمات پشتیبانی منحصر به فرد و کامل نرم افزار حضور و غیاب افق فراویژن

موارد فوق مهم‌ترین مشخصات برنامه ثبت آنلاین ساعت تردد پرسنل افق فراویژن بود. حال باید دانست که این نرم افزار با این مشخصات عالی، چه کاربردهایی دارد.

بهترین دستگاه حضور وغیاب https://ofv-co.com/%d8%af%d8%b3%d8%aa%da%af%d8%a7%d9%87-%d8%ad%d8%b6%d9%88%d8%b1-%d9%88-%d8%ba%db%8c%d8%a7%d8%a8/

نرم افزار حضور وغیاب دورکاری

کاربرد سامانه حضور و غیاب تحت وب افق فراویژن

برنامه ساعت زنی آنلاین افق فراویژن در هر کسب وکاری قابل استفاده و کاربرد است. به خصوص در شرایط فعلی با شیوع موج امیکرون ویروس کرونا و احتمال دورکاری مجدد در سازمان‌ها استفاده از نرم افزار حضور و غیاب آنلاین افق فراویژن می‌تواند به بهبود راندمان کاری کارکنان و در نتیجه پیشرفت سازمان کمک شایانی داشته باشد. بنابراین خرید سامانه حضور غیاب دورکاری افق فراویژن برای هر سازمان موفقی که به راندمان کاری بالا اهمیت می‌دهد؛ ضروری است. به بیان دیگر دورکاری با نرم افزار حضور و غیاب افق فراویزن یک دوره طلایی برای مجموعه شما محسوب خواهد شد. چرا که با کاهش بسیاری از هزینه‌های جاری سازمان مانند پرداخت قبوض و حمل و نقل و با افزایش راندمان کاری در نتیجه استفاده از نرم افزار کنترل ساعت ورود و خروج آنلاین پرسنل، رشد اقتصادی و درآمدی سازمان شما سیر صعودی تندی به خود خواهد گرفت. حال لازم است چه مبلغی را برای خرید سامانه حضوروغیاب دورکاری افق فراویژن پرداخت کرد؟

تعرفه برنامه حضور و غیاب افق فراویژن

قیمت نرم افزار حضور وغیاب

به طور کلی تعرفه نرم افزار حضور و غیاب افق فراویژن با توجه به قابلیت‌های جانبی نرم افزار مانند میزان حافظه ذخیره سازی تعیین می‌شود. قیمت برنامه حضورغیاب افق فراویژن نسبت به برخی دیگر از انواع سامانه ساعت زنی پرسنل ارزان‌تر است. با این حال برای اطلاع دقیق از تعرفه برنامه حضور و غیاب افق فراویژن می‌توانید به سایت شرکت افق فراویژن مراجعه فرمائید.

خرید و دانلود نرم افزار ثبت ساعت تردد آنلاین کارکنان افق فراویژن

بسیاری از افراد در فضای اینترنت به دنبال فایل دانلود رایگان نرم افزار حضور و غیاب آنلاین هستند. اما باید دانست که به دلیل اهمیت دیتی ذخیره شده در این نرم افزار در صورت استفاده از سامانه رایگان حضور و غیاب دورکاری ممکن است؛ پس از مدتی بدون هیچ اخطاری، اطلاعات حضور و غیاب، مرخصی‌ها، اضافه کاری و… پرسنل سازمان شما از بین رفته و قابل بازیابی نباشد. بنابراین بهتر است با صرف یک هزینه اندک از این احتمالات جلوگیری کرد. برای خرید نرم افزار حضور و غیاب آنلاین افق فراویژن و دریافت مشاوره اختصاصی در این زمینه، می‌توانید با شماره‌های زیر تماس بگیرید.

021-45892

09126403160

منبع: شرکت افق فراویژن: https://ofv-co.com/

آیا این مطلب را می پسندید؟

نظرات

0 نظر در مورد دورکاری با نرم افزار حضور و غیاب افق فراویژن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هیچ دیدگاهی نوشته نشده است.